Sizin İçin Dün Bugün ve Yarın

Özenle tasarlanmış güvenilir yapılar
inşa etmeye devam ediyoruz

35
Yılı Aşkın
10.000
Mutlu Aile
40
Tamamlanan Proje
300
İstihdama Katkı

35 Yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Tozmaz İnşaat San. Tic. Ltd. Şti., sektöründe yenilikçi, modern, kaliteli ve depreme dayanıklı projeler ile Türkiye’nin üreten gücü olmaya devam ediyor. Yaşama, çevreye ve tüm paydaşlara sürdülebilir değer katan, nitelikli ve trend belirleyen projelerin mimarı, lider ve tercih edilen bir marka olmak vizyonu ile hareket eden Tozmaz İnşaat bilgi, birikim, tecrübe ve ikinci kuşak yönetimi ile geleceği inşaa etmektedir.

“Güven en büyük sermayemizdir” anlayışı ile hareket ederek bize güvenenlere verdiğimiz sözleri her daim yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Gelecek vizyonumuzu geçmişten aldığımız güç ve güven ile inşaa ederken, ’’Halka hizmet hakka hizmettir’’ prensibiyle davranarak sorumluluklarımızın bilincinde Türkiye’nin saygın inşaat markası olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Yatırım ve inovasyonu merkezine alarak, gayrimenkul projelerini baştan sona kaliteli yapmak, doğru tasarlamak ve işletmek, öncü ve özgün projeler kurup geliştirerek “Tozmaz İnşaat” marka algısını oluşturmak ve geleceğe taşımak en önemli misyonumuzdur.

Kalite tesadüf değil, bizim eserimizdir.

Tozmaz İnşaat İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

Geleceği Tasarlıyoruz

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz; Yaşama, çevreye ve tüm paydaşlara sürdülebilir değer katan, nitelikli ve trend belirleyen projelerin mimarı, lider ve tercih edilen bir marka olmak.


Misyonumuz; Yatırım ve inovasyonu merkezine alarak, gayrimenkul projelerini baştan sona kaliteli yapmak, doğru tasarlamak ve işletmek, öncü ve özgün projeler kurup geliştirerek “Tozmaz İnşaat” marka algısını oluşturmak.

Tozmaz İnşaat

Değerlerimiz

  • Güvenilir Olmak ve İlkeli Hareket Etmek
  • Memlekete Faydalı, Topluma Saygılı Olmak
  • Çevreye ve Doğaya Saygılı Olmak
  • Sürdürülebilir Büyümeye Katkı Sağlamak
  • Tüm Paydaşlarımızla Şeffaf ve Etkin İletişim Kurmak
  • Tasarım ve İnovasyon Odaklı Hareket Etmek
  • Yatırımcı İlişkilerini ve Beklentilerini En Üst Seviyede Karşılamak